Suknie ślubne, welony, okrycia, dodatki

PolskiPolski
Sklep internetowy z szeroką ofertą produktów. Stworzony z myślą o Pannach Młodych
Sprawdź koszyk
Twój koszyk:
0,00zł
HomeRozmiary › Suknie Rozmiary Lillien.pl

Suknie Rozmiary Lillien.pl

Rozmiar3436384042444648
Obwód biustu8084889296100104110
Obwód talii6266707478828692
Obwód pod biustem7073767882858890
Obwód nad biustem7882858890939598
Rozstaw biustu1617182022232424
Wysokość biustu2526272829303132
Stan przyód4344454647484950
Stan tył4141414243434444
Długość boku2728283032343638
Obwód bioder86909498102106110116
Długośc rękawa5959606061616161

Zamówienia na rozmiary powyżej 44 są ustalane telefonicznie, bądź mailowo

 

‹ Powrót